Home

a lega meteor Camion greu argentina franța guler Primitiv mână înăuntru

Franţa, campioana mondială en-titre, s-a calificat în finala CM din Qatar.  Finala: Argentina - Franţa
Franţa, campioana mondială en-titre, s-a calificat în finala CM din Qatar. Finala: Argentina - Franţa

Finala Mondialului, Argentina – Franța, lămurește o dilemă: Răspunsul pe  care îl vom primi astăzi | adevarul.ro
Finala Mondialului, Argentina – Franța, lămurește o dilemă: Răspunsul pe care îl vom primi astăzi | adevarul.ro

VIDEO | Argentina - Franța 3-3 (4-2). Argentina este noua campioană  mondială! Messi și-a împlinit în sfârșit visul! - Playsport
VIDEO | Argentina - Franța 3-3 (4-2). Argentina este noua campioană mondială! Messi și-a împlinit în sfârșit visul! - Playsport

Argentina - Franța 4-2. Reacția presei franceze, după ce Mbappe a fost  doborât de Messi + jurnaliștii argentinieni exultă
Argentina - Franța 4-2. Reacția presei franceze, după ce Mbappe a fost doborât de Messi + jurnaliștii argentinieni exultă

Argentina este noua campioană mondială la fotbal după ce a învins Franța la  penaltiuri. A fost 3-3 după 120 de minute | Digi24
Argentina este noua campioană mondială la fotbal după ce a învins Franța la penaltiuri. A fost 3-3 după 120 de minute | Digi24

Argentina vs Franţa 3-3 (4-2). Finală spectaculoasă în Qatar. ARGENTINA,  campioană mondială la loviturile
Argentina vs Franţa 3-3 (4-2). Finală spectaculoasă în Qatar. ARGENTINA, campioană mondială la loviturile

Argentina sau Franța? Toți analiștii de la Fanatik SuperLiga au aceeași  favorită în finala CM Qatar 2022: „Va marca minim două goluri!” Video  exclusiv - Fanatik.ro
Argentina sau Franța? Toți analiștii de la Fanatik SuperLiga au aceeași favorită în finala CM Qatar 2022: „Va marca minim două goluri!” Video exclusiv - Fanatik.ro

Ziua marii finale de la CM 2022 Qatar - Argentina și Franța luptă pentru  trofeu - HotNews.ro
Ziua marii finale de la CM 2022 Qatar - Argentina și Franța luptă pentru trofeu - HotNews.ro

Argentina vs Franța: Cine se va impune în finala Cupei Mondiale din Qatar?  - Eurosport
Argentina vs Franța: Cine se va impune în finala Cupei Mondiale din Qatar? - Eurosport

Se schimbă clasamentul FIFA. Argentina, campioană mondială, revenire în  forță pe primul loc, după o absență de 7 ani - Eurosport
Se schimbă clasamentul FIFA. Argentina, campioană mondială, revenire în forță pe primul loc, după o absență de 7 ani - Eurosport

Argentina – Franța, o finală incendiară în cifre: Cine conduce în meciurile  directe | adevarul.ro
Argentina – Franța, o finală incendiară în cifre: Cine conduce în meciurile directe | adevarul.ro

Argentina - Franţa 3-3 (4-2 d.l.d.)! Istoria a fost scrisă în Qatar.  Argentina este Campioană Mondială, iar Lionel Messi şi-a îndeplinit visul.  Cea mai intensă partidă din istoria turneului final
Argentina - Franţa 3-3 (4-2 d.l.d.)! Istoria a fost scrisă în Qatar. Argentina este Campioană Mondială, iar Lionel Messi şi-a îndeplinit visul. Cea mai intensă partidă din istoria turneului final

Emiliano Martinez a explicat gestul controversat de după Argentina - Franţa:  ”Aroganţele astea nu merg cu mine”
Emiliano Martinez a explicat gestul controversat de după Argentina - Franţa: ”Aroganţele astea nu merg cu mine”

Preşedintele Argentinei, absent la finala Cupei Mondiale cu Franţa.  Superstiția pe care o are în legătură cu fotbalul - Stirileprotv.ro
Preşedintele Argentinei, absent la finala Cupei Mondiale cu Franţa. Superstiția pe care o are în legătură cu fotbalul - Stirileprotv.ro

Finala Cupei Mondiale se dispută duminică: Cine... | News.ro

Argentina este campioană mondială după 3-3 şi 4-2 la penalty-uri în finala  cu
Argentina este campioană mondială după 3-3 şi 4-2 la penalty-uri în finala cu

Argentina - Franța 3-3 (4-2 d.l.d.). Lionel Messi este CAMPION MONDIAL după  o finală nebună | Sport.ro
Argentina - Franța 3-3 (4-2 d.l.d.). Lionel Messi este CAMPION MONDIAL după o finală nebună | Sport.ro

Fotbal - CM 2022: Avancronica finalei Argentina - Franţa | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Avancronica finalei Argentina - Franţa | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cum ar putea arăta primul 11 al Argentinei în finala cu Franța (17:00).  Formula de start, dezvăluită de publicația Ole | Sport.ro
Cum ar putea arăta primul 11 al Argentinei în finala cu Franța (17:00). Formula de start, dezvăluită de publicația Ole | Sport.ro

Fotbal - CM 2022: Argentina a cucerit al treilea său titlu mondial; 4-2 cu  Franţa la loviturile de departajare | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Argentina a cucerit al treilea său titlu mondial; 4-2 cu Franţa la loviturile de departajare | AGERPRES • Actualizează lumea.

Messi e regele fotbalului! Argentina e noua campioană mondială, după o  finală epică împotriva Franței | GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro
Messi e regele fotbalului! Argentina e noua campioană mondială, după o finală epică împotriva Franței | GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro

Argentina - Franța. Finala Cupei Mondiale, cel mai nebun meci din istoria  fotbalului!
Argentina - Franța. Finala Cupei Mondiale, cel mai nebun meci din istoria fotbalului!

VIDEO | Argentina - campioana lumii la fotbal, după ce a învins la lovituri  de departajare Franţa ⋆ Universul.net
VIDEO | Argentina - campioana lumii la fotbal, după ce a învins la lovituri de departajare Franţa ⋆ Universul.net

LIVE TEXT | Argentina – Franța 4-3, după loviturile de departajare! Meci  senzațional în finala Cupei Mondiale - Eurosport
LIVE TEXT | Argentina – Franța 4-3, după loviturile de departajare! Meci senzațional în finala Cupei Mondiale - Eurosport

Franţa a învins Marocul și va juca finala Cupei Mondiale 2022 cu Argentina  | Digi24
Franţa a învins Marocul și va juca finala Cupei Mondiale 2022 cu Argentina | Digi24

Argentina - Franța 3-3 (4-2 la pen.) în finala Campionatului Mondial.  Duelul epic dintre Messi și Mbappe, câștigat de sud-american
Argentina - Franța 3-3 (4-2 la pen.) în finala Campionatului Mondial. Duelul epic dintre Messi și Mbappe, câștigat de sud-american