Home

A fi surprins In caz contrar Tipul Fore loredana toma haltere se opune Mustață Viata scurta

Haltere: Loredana Toma, dublă medaliată cu aur la Mondiale - Se putea mai  bine, întotdeauna sunt nemulţumită | AGERPRES • Actualizează lumea.
Haltere: Loredana Toma, dublă medaliată cu aur la Mondiale - Se putea mai bine, întotdeauna sunt nemulţumită | AGERPRES • Actualizează lumea.

Performanță remarcabilă: Loredana Toma, Mihaela Cambei și Andreea Cotruţa,  câte 3 medalii de aur la Europenele de haltere | Digi24
Performanță remarcabilă: Loredana Toma, Mihaela Cambei și Andreea Cotruţa, câte 3 medalii de aur la Europenele de haltere | Digi24

Loredana Toma, aur și un nou record la Mondialele de haltere

Loredana Toma a devenit triplă campioană europeană la haltere

Samuraiul Loredana Toma - haltere - YouTube

Haltere: Loredana Toma, locul 8 la Grand Prix-ul de la Doha | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Haltere: Loredana Toma, locul 8 la Grand Prix-ul de la Doha | AGERPRES • Actualizează lumea.

INTERVIU Haltere: Loredana Toma - M-am luptat cu depresia după ce am ratat  JO şi Mondialele, am vrut să mă retrag | AGERPRES • Actualizează lumea.
INTERVIU Haltere: Loredana Toma - M-am luptat cu depresia după ce am ratat JO şi Mondialele, am vrut să mă retrag | AGERPRES • Actualizează lumea.

Loredana Toma - Wikipedia

Loredana Toma, 3 medalii de aur la Cupa Mondială. Performanța vine după  scandalul de dopaj cu halterofilii români
Loredana Toma, 3 medalii de aur la Cupa Mondială. Performanța vine după scandalul de dopaj cu halterofilii români

Samurai 2020 - Loredana Toma (haltere) | Samurai 2020 - Loredana Toma ( haltere) A inceput sa se ”lupte” cu greutatile de la 12 ani, iar acum are  un singur vis - o
Samurai 2020 - Loredana Toma (haltere) | Samurai 2020 - Loredana Toma ( haltere) A inceput sa se ”lupte” cu greutatile de la 12 ani, iar acum are un singur vis - o

Fotografia anului: Palmele Loredanei Toma, dublă campioană mondială la  haltere | adevarul.ro
Fotografia anului: Palmele Loredanei Toma, dublă campioană mondială la haltere | adevarul.ro

Loredana Toma a câștigat două medalii de bronz la Campionatele Mondiale de  Haltere din Thailanda
Loredana Toma a câștigat două medalii de bronz la Campionatele Mondiale de Haltere din Thailanda

Interviu cu Loredana Toma, speranța României la JO: "Principala adversară a  avut concurs în weekend" - Eurosport
Interviu cu Loredana Toma, speranța României la JO: "Principala adversară a avut concurs în weekend" - Eurosport

Samuraiul Loredana Toma si-a propus sa se autodepaseasca la CE de haltere  din aprilie 2019 - Vreau sa-mi bat recordul european! - Comitetul Olimpic  si Sportiv Roman
Samuraiul Loredana Toma si-a propus sa se autodepaseasca la CE de haltere din aprilie 2019 - Vreau sa-mi bat recordul european! - Comitetul Olimpic si Sportiv Roman

Loredana Toma ratează Campionatele Mondiale de Haltere de la Riad | Cuget  Liber
Loredana Toma ratează Campionatele Mondiale de Haltere de la Riad | Cuget Liber

Loredana Toma și Irina Lepșa au dat lovitura la Europenele de Haltere! 6  medalii într-o zi, dintre care 3 de aur!
Loredana Toma și Irina Lepșa au dat lovitura la Europenele de Haltere! 6 medalii într-o zi, dintre care 3 de aur!

Loredana Toma a cucerit două medalii de aur la Campionatele Mondiale de  haltere - spotmedia.ro
Loredana Toma a cucerit două medalii de aur la Campionatele Mondiale de haltere - spotmedia.ro

Toată lumea vorbește despre ea! Tânăra din Botoșani cu trei medalii de aur  la Cupa Mondială de haltere - BotosaniNews.ro
Toată lumea vorbește despre ea! Tânăra din Botoșani cu trei medalii de aur la Cupa Mondială de haltere - BotosaniNews.ro

tvrinfo.ro - Site-ul de stiri al TVR

Loredana Toma, trei medalii de aur la Campionatul European de haltere!  Românca n-a avut rivală la categoria olimpică de 71 kg
Loredana Toma, trei medalii de aur la Campionatul European de haltere! Românca n-a avut rivală la categoria olimpică de 71 kg

Loredana Toma, 3 medalii de aur la Europenele de haltere! România a ajuns  la 14 medalii - Eurosport
Loredana Toma, 3 medalii de aur la Europenele de haltere! România a ajuns la 14 medalii - Eurosport

Loredana Toma, campioană mondială la haltere: Imagini formidabile din  Columbia | adevarul.ro
Loredana Toma, campioană mondială la haltere: Imagini formidabile din Columbia | adevarul.ro

Halterofila Loredana Toma a cucerit trei medalii de aur într-o singură zi,  la Campionatele Europene | replicaonline.ro
Halterofila Loredana Toma a cucerit trei medalii de aur într-o singură zi, la Campionatele Europene | replicaonline.ro

Fantastic! Loredana Toma, trei medalii de aur la Campionatul European de  haltere! - Monitorul Expres - Stiri Brasov
Fantastic! Loredana Toma, trei medalii de aur la Campionatul European de haltere! - Monitorul Expres - Stiri Brasov

Performanță de răsunet la haltere. Loredana Toma, dublă campioană mondială

Loredana Toma a stabilit un record la Campionatele Mondiale de haltere.  Sportiva a câștigat și două medalii de aur - Evenimentul Zilei
Loredana Toma a stabilit un record la Campionatele Mondiale de haltere. Sportiva a câștigat și două medalii de aur - Evenimentul Zilei

Și-a Spulberat Concurența! Halterofila Loredana Toma A Cucerit 3 Medalii De  Aur La Europenele De La Erevan | Libertatea
Și-a Spulberat Concurența! Halterofila Loredana Toma A Cucerit 3 Medalii De Aur La Europenele De La Erevan | Libertatea