Home

marţi Comerciant călător profund meci mondiale Diversitate elevație terorism

Qatar - Ecuador 0-2. Cronica meciului inaugural de la Campionatul Mondial

Mă simt foarte fericit că pot să îmi închei călătoria la Cupa Mondială  disputând ultimul meu meci într-o finală” | Sport | Radio România  Actualitați
Mă simt foarte fericit că pot să îmi închei călătoria la Cupa Mondială disputând ultimul meu meci într-o finală” | Sport | Radio România Actualitați

Data de start a Cupei Mondiale din Qatar a fost schimbată! Care e noul meci  de deschidere | Sport.ro
Data de start a Cupei Mondiale din Qatar a fost schimbată! Care e noul meci de deschidere | Sport.ro

Programul meciurilor de la Cupa Mondială, la TVR. Cum și când vor fi  difuzate partidele - Playsport
Programul meciurilor de la Cupa Mondială, la TVR. Cum și când vor fi difuzate partidele - Playsport

Argentina a câștigat Cupa Mondială. Meciul, un „rollercoaster” emoțional  pentru jucători și suporteri
Argentina a câștigat Cupa Mondială. Meciul, un „rollercoaster” emoțional pentru jucători și suporteri

Tabloul complet al sferturilor Cupei Mondiale

Spectacol făcut de Brazilia în primul meci de la Campionatul Mondial de  fotbal. Cum s-a terminat
Spectacol făcut de Brazilia în primul meci de la Campionatul Mondial de fotbal. Cum s-a terminat

Cupa Mondială 2022. Argentina și Polonia, în optimi. Europenii, calificați  de golul marcat de Arabia Saudită în meciul pierdut cu Mexic | Digi24
Cupa Mondială 2022. Argentina și Polonia, în optimi. Europenii, calificați de golul marcat de Arabia Saudită în meciul pierdut cu Mexic | Digi24

LIVE TEXT | Argentina – Franța 4-3, după loviturile de departajare! Meci  senzațional în finala Cupei Mondiale - Eurosport
LIVE TEXT | Argentina – Franța 4-3, după loviturile de departajare! Meci senzațional în finala Cupei Mondiale - Eurosport

Qatar - Ecuador 0-2, în primul meci de la Campionatul Mondial de Fotbal  2022. Sud-americanii nu le-au dat nicio șansă adversarilor, Enner Valencia  a reușit o „dublă” - FOTO & VIDEO - Playtech Știri
Qatar - Ecuador 0-2, în primul meci de la Campionatul Mondial de Fotbal 2022. Sud-americanii nu le-au dat nicio șansă adversarilor, Enner Valencia a reușit o „dublă” - FOTO & VIDEO - Playtech Știri

Brazilia și Elveția, ultimele echipe calificate în optimile Cupei Mondiale!  Ghana a câștigat degeaba - Eurosport
Brazilia și Elveția, ultimele echipe calificate în optimile Cupei Mondiale! Ghana a câștigat degeaba - Eurosport

We Love Sport Cupa Mondială 2022 MECIUL ZILEI | Qatar - Ecuador: Meci  controversat în startul Cupei Mondiale
We Love Sport Cupa Mondială 2022 MECIUL ZILEI | Qatar - Ecuador: Meci controversat în startul Cupei Mondiale

Argentina și Polonia merg la braț în optimilie Cupei Mondiale 2022, după un  meci în care „pumele” au înclinat terenul - Stirileprotv.ro
Argentina și Polonia merg la braț în optimilie Cupei Mondiale 2022, după un meci în care „pumele” au înclinat terenul - Stirileprotv.ro

Programul meciurilor din sferturile de finală ale Cupei Mondiale din Qatar.  Știm prima semifinală! | Sport.ro
Programul meciurilor din sferturile de finală ale Cupei Mondiale din Qatar. Știm prima semifinală! | Sport.ro

TVR 1 a renunțat la un meci de la Mondial » Cine televizează jocurile de azi

Campionatul Mondial de Fotbal 2022. Meciurile programate azi, 21 noiembrie  2022
Campionatul Mondial de Fotbal 2022. Meciurile programate azi, 21 noiembrie 2022

Meci de gală pentru semifinala Cupei Mondiale de rugby! Noua Zeelandă a  învins liderul mondial, Irlanda, şi s-a calificat cu 28-24 | VIDEO
Meci de gală pentru semifinala Cupei Mondiale de rugby! Noua Zeelandă a învins liderul mondial, Irlanda, şi s-a calificat cu 28-24 | VIDEO

Messi spune că finala de duminică va fi ultimul său meci la o Cupă Mondială  | Digi24
Messi spune că finala de duminică va fi ultimul său meci la o Cupă Mondială | Digi24

Ce surpriză! Leo Messi a spus ce meci de la Cupa Mondială din Qatar i s-a  părut cel mai greu
Ce surpriză! Leo Messi a spus ce meci de la Cupa Mondială din Qatar i s-a părut cel mai greu

Campionatul Mondial din Qatar: Țările de Jos și Argentina, primele  calificate în sferturi. Messi, gol la meciul 1.000 din carieră
Campionatul Mondial din Qatar: Țările de Jos și Argentina, primele calificate în sferturi. Messi, gol la meciul 1.000 din carieră

Cum arată stadioanele spectaculoase de 4 miliarde de dolari pe care se  joacă meciurile din Campionatul Mondial de Fotbal 2022 din Qatar | Digi24
Cum arată stadioanele spectaculoase de 4 miliarde de dolari pe care se joacă meciurile din Campionatul Mondial de Fotbal 2022 din Qatar | Digi24

Campionatul Mondial din Qatar: orele la care se joacă toate meciurile de la  turneul final! | Sport.ro
Campionatul Mondial din Qatar: orele la care se joacă toate meciurile de la turneul final! | Sport.ro

Meciurile De Azi, Duminică, 4 Decembrie, De La Campionatul Mondial De  Fotbal Din Qatar | Libertatea
Meciurile De Azi, Duminică, 4 Decembrie, De La Campionatul Mondial De Fotbal Din Qatar | Libertatea

Argentina, campioană mondială la fotbal, după cel mai frumos meci din  istorie - CT100.ro
Argentina, campioană mondială la fotbal, după cel mai frumos meci din istorie - CT100.ro

S-a mai jucat un meci! Câte minute de prelungire au fost acordate în total  la Cupa Mondială și motivul situației
S-a mai jucat un meci! Câte minute de prelungire au fost acordate în total la Cupa Mondială și motivul situației

Spania a realizat scorul Cupei Mondiale 2022. Ibericii au marcat șapte  goluri în meciul cu Costa Rica | Digi24
Spania a realizat scorul Cupei Mondiale 2022. Ibericii au marcat șapte goluri în meciul cu Costa Rica | Digi24

News Alert | Meciuri de foc în play-off-ul pentru Cupa Mondială Qatar 2022.  Italia și Portugalia se pot înfrunta în finală
News Alert | Meciuri de foc în play-off-ul pentru Cupa Mondială Qatar 2022. Italia și Portugalia se pot înfrunta în finală

Performanța reușită de Messi și Di Maria în 13 minute, în meciul Argentina  - Franța, din finala Cupei Mondiale
Performanța reușită de Messi și Di Maria în 13 minute, în meciul Argentina - Franța, din finala Cupei Mondiale